Дядо Коледа се появи в столичния парк "Възраждане“, за да види коледната елха и да вземе писмата с желанията на децата.

Добрият старец беше посрещнат от много деца и техните родители. Кметът на район "Възраждане" - Савина Савова, приветства Дядо Коледа и всички присъстващи и им пожела здраве и щастие.

Малките танцьорки от балетно студио ,,Макове'' с ръководител Евелина Желева и солистите на ДВГ "Сладки пуканки" с ръководител Светлана Струнджева поздравиха Дядо Коледа и всички присъстващи.