Най-големият работодател на територията на Старозагорска област – Казанлъшката оръжейна Арсенал, пуска в отпуск работниците и служителите си, потвърдиха от дружеството.
Съгласно заповедта, подписана от изпълнителния директор Николай Ибушев със синдикатите, мярката влиза в сила от 17 януари тази година и продължава до 11 февруари, включително.
Въвеждането ѝ се налага заради комплексни причини.
Сред тях са увеличените цени на консумативи, горива и енергия и надигащата се вълна от Омикрон.
Зареждане ...


13:54 / 12.01.2022
990







Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.