Екипът на Спаси София се включи в традиционното велошествие, организирано от Фондация “София - европейска столица на спорта".
Улиците са за всички. Ние вярваме, че пространството на пътя трябва да е справедливо поделено между всички участници в движението. Само така ще направим града си безопасен, а придвижването ни - бързо и удобно, написаха от "Спаси София в профила си във Facebook.
Зареждане ...


13:59 / 13.04.2025
877






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.