Гонка с мигранти завърши с леко ударена патрулка.
По наша информация гонката е започнала в 4:30 часа сутринта от Пловдив, след това през Пазарджик, АМ "Тракия" и накрая е завършила в София.
Лекият автомобил е шофиран от българин, а в него са се возили четирима нелегални мигранти, предава bTV.
45-годишният шофьор, криминално проявен и познат на МВР, не е спрял на полицейски патрули на ОДМВР-Пловдив.
Полицията спира шофьора на ул. Бели Дунав. Водачът е задържан. Мигрантите казват, че са от Мароко.
Няма пострадали. Има леко ударена полицейска кола.
Зареждане ...


11:32 / 08.10.2022
507







Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.