От суджуци до китари. Има абсолютно всичко на топ пазара в Южна България. Тържището в Димитровград до такава степен се е разраснало, че вече е превзело и горичката в близост, пише 24rodopi.com.
Търговци между дърветата с изложена стока пред бусовете.
Парче суджук излиза 8 лева. Домашна ракия по 6 за литър, буркан туршия пък върви по 7-8 лева. Домашното сирене е 10 лева за кило. Медът е по 12 лева за буркан. Мъж обаче купува 30 броя и цената му пада до 6,50.
Всякакви автомобилни гуми, зарядни за акумулатори, музикални инструменти, породисти кучета от 300 до 400 лева. Търговец дори пазари 11-килограмова камбана за 600 лева.
Хиляди посещават неделния пазар в Димитровград. А стока има за всеки. Продават се дори и колела за каруци, стари пръстени… "Абе, всичко имаме!“, с гордост посочва пазарджия.
Зареждане ...


21:51 / 16.01.2024
587





Анонимен
на 18.01.2024 г.
А булки девствени предлагат ли се?
Анонимен
на 17.01.2024 г.
Шшшшшшт, тихо, че Кокорчо слуша.
Анонимен
на 17.01.2024 г.
МИ ВИЙ ВАРНЕНЛИЙ МАЙ СТЕ ОТ ОДРИН ИЛИ ДА? БЯХ ТАМ, КАТО ГЪР МЯХА ПРЕД ИНТЕРХОТЕЛА, ТАКА ЧЕ БЕЗ ЛЪЖИ МОЛЯ! МОЯ ПОЗНАТА РАБО ТЕШЕ В"КАМЧИЯ",ТЪЙ ЧЕ БЕЗ ДПС ЛЪЖИ, МОЛЯ!
Анонимен
на 17.01.2024 г.
8 лв суджук но парчето. То като е 150-200 гр колко излиза 1 кг? Всеки сам да си прави сметките...
Вътьо Казана
на 17.01.2024 г.
Айнщайн (под мен), ама храните са истински, а не боклуци като от големите магазини - хайде със здраве. :-))))
Анонимен
на 17.01.2024 г.
А бе то хубаво, ама като отида до там с колата и то пак на тази цена ще ми легне! Това е като с пътуването до Одрин! Танто за кукуригу! Така,че....най-добре е в къщи. Направи си сам каквото можеш и готово!
Илиян Н С
на 17.01.2024 г.
Изглежда това са реалните цени! А не до 8 пъти по-високите из търговската мрежа!
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.