На 17 април европейският комисар за разширяването Марта Кос ще бъде на работно посещение в България.
Тя ще участва във форума "ЕС среща Балканите", който събира в София европейски лидери, министри на външните работи, политици, представители на неправителствения сектор и младежи, за да обсъдят регионалното сътрудничество, интеграцията на региона и разширяването на ЕС.
В програмата ѝ в София са включени и разговори с министър-председателя Росен Желязков и с президента Румен Радев.
Зареждане ...


08:46 / 17.04.2025
998







Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.