Товарен влак блъсна и уби на място млад мъж от старозагорското село Медникарово.
36- годишният смелчага се разхождал по релсите.
Инцидентът е станал в района след жп гара Глумче до Карнобат по линията, преминаваща от Бургас за Пирдоп на 11 ноември малко след 19:30 часа.
След удара мъжът е починал на място, като тялото му е откарано в УМБАЛ-Бургас.
Влакът е управляван от 67-годишен машинист, който е тестван за употреба на алкохол и наркотични вещества, а резултатът е бил отрицателен.
Зареждане ...


11:46 / 12.11.2021
847






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.