ГЕРБ се появиха на срещата на лидерите, инициирана от "Продължаваме промяната", но след това напуснаха зала, заради забавянето на срещата, която бе насрочена за 12.00 ч., предаде репортер на Sofia24.bg. В залата сега дойдоха от "Продължаваме промяната", към момента са единствените в зала "Запад" на НС. 

Няма смисъл да са там, щом срещата не е започнала в обявения час, каза пред журналисти Даниел Митов. 

Очаквайте подробности.