Отлични новини за 12-годишния Александър! Той е все по-добре, вече е изписан от реанимацията на УМБАЛСМ "Н.И.Пирогов" и е настанен в друго отделение.
Александър вече е започнал да се храни самостоятелно, дори има желание да става от леглото и да се разхожда, разказа бащата, който публикува и актуална снимка на детето.
Той добавя още, че Сашко сам си пуска клипчета и песни от интернет. Детето остава още малко под наблюдение в "Пирогов". Постоянно поддържа връзка с баща си Предполага се, че съвсем скоро Сашко ще бъде изписан.
Зареждане ...


20:35 / 21.11.2022
628






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.