"Каквото можах направих, да направи повече този, който може" (Feci quod potui, faciant meliora potentes). Това написа вече бившият премиер Димитър Главчев във Facebook, видя "Фокус".
Припомняме, че днес в Министерски съвет се проведе церемония по приемането и предаването на властта от служебното правителство на кабинета "Желязков".
"Благодаря на всички, с които го правихме заедно! Сигурен съм , че ще можем да направим и повече", написа още Главчев в социалната мрежа.
Зареждане ...


23:20 / 16.01.2025
1145



Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.