В навечерието на Рождество Христово главният прокурор Иван Гешев е направил параклис "Свети Архангел Михаил“ в Съдебната палата в столицата, съобщава "24 часа".
Параклисът е направен с лични средства и по инициатива на Гешев. В сградата, където се помещава Специализираната прокуратура на ул. “Черковна" 90 пък има малък молитвен кът.
Новият параклис се намира на четвъртият етаж в сградата на Съдебната палата, където се помещават кабинетите на прокурорите от Върховната касационна прокуратура и на метри от кабинета на Иван Гешев.
Зареждане ...


16:33 / 27.12.2021
816







Анонимен
на 29.12.2021 г.
Остава сега басейн и барбекю. Той си планува в следващите 20-30 години да си пълни гушката.
Анонимен
на 29.12.2021 г.
ххахаха
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.