Наложиха глоба за хулигантсво на баба, отправила обиди и държала се непристойно с учителка в Шуменско, съобщиха от полицията.
Инцидентът е от 18 ноември. 66-годишната баба на ученик от село Марково влязла по време на занималня с деца от първи клас.
Жената отправила обидни думи и се държала грубо спрямо преподавателката.
Наложена й е глоба в размер на 250 лева. Съставен й е акт.
Зареждане ...


11:47 / 30.11.2022
422







Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.