Протестиращи са се се събрали пред Министерство на енергетиката, предава "Булфото". Протестът е срещу наредба свързана с Топлофикация.
Пред Министерството на енергетиката граждани и граждански формации организират протест против нова Наредба на енергийното Министерство за 30% твърда такса за топлинната енергия на сградната инсталация на етажната собственост.
Зареждане ...


17:10 / 31.03.2025
796






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.