Шофьор на "Мерцедес" реши да демонстрира акробатически умения и се понесе по стълбите на подлез във Варна. Това става ясно от публикувани снимки във Фейсбук, които пък предизвикаха немалко подигравателни коментари и иронични подмятания, видя Varna24.bg. Ето част от тях:
"Наместил я е да сменя маслото", предполага варненец.
"Така става като сляпо се доверяваш на навигация, която ти казва да завиеш рязко наляво", шегува се друг.
"Демонстрира поза "везна", смята трети.
А друг се чуди: "За слизане, ще слезе, но как ще излезе?..."
Зареждане ...


10:14 / 14.11.2022
323






Анонимен
на 15.11.2022 г.
Както винаги Българска простотия
Анонимен
на 14.11.2022 г.
Ще излезе
Анонимен
на 14.11.2022 г.
Ако това беше направено пред мен директно отивам и zasrelvam кучето в главата.ТАМАВА МЪРША НЕ ТРЯБВА ДА ЖИВЕЙ И ДА МЪРСИ СВРТА.
Анонимен
на 14.11.2022 г.
Изрут
Анонимен
на 14.11.2022 г.
Голям подвиг.Добре,че не е пострадал някой случайно минаващ човек.
Анонимен
на 14.11.2022 г.
Сбъркал е мерджана с бмв-то, затуй заседнал
Анонимен
на 14.11.2022 г.
До хотел ,бивш Димят!
Анонимен
на 14.11.2022 г.
Къде е тоя подлез във ВАРНА.
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.