Насилственото вкарване на Избирателния кодекс, въпреки че проявихме диалогичност и искахме създаването на комисия, доказва нуждата от кабинет на малцинството. Това каза лидерът на "Демократична България" Христо Иванов на извънреден брифинг в НС, предаде репортер на Sofia24.bg.
“Разговорите с "Продължаваме промяната" за местната власт не са започнали и са далече от всякаква конкретика. Не сме коментирали имена", коментира той.
По думите му европейската интеграция на РСМ ще премине през зачитането на правата на българското малцинство. Иванов подчерта, че няма да оставим българите там на произвол.
Зареждане ...


13:15 / 25.11.2022
302




Анонимен
на 28.11.2022 г.
Съвети от Иванов..ааа, не благодаря
aahasfer
на 25.11.2022 г.
И оше един път - тролчетата на дабълите и пута промяна са същите тъпи,крадливи и пе*алски същества!
aahasfer
на 25.11.2022 г.
Пак да ви го напъхам на двата трола от списъчето - по-голям тъпанар и простак няма от гаргамел бойкикев,червенотгъзото наследниче!
aahasfer
на 25.11.2022 г.
по-голям тъпанар и простак от гаргамел бойкикев няма!
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.