"Трети поредни избори за тази година, надявам се и последни. Днес и синът ми има рожден ден, така че гласувам с надежда", това заяви съпредседателят на ДБ Христо Иванов, след като упражни своето право на вот.
"Призовавам всички наши граждани да излязат и да гласуват, трябва да се гласува, не можем да оставим друг да решава за нашата страна. Разходете се до урните, гласувайте, лесно е", посочи Иванов.
Зареждане ...


09:36 / 14.11.2021
720







Kia
на 14.11.2021 г.
НО НЕ ЗА ТЕБ Г-Н СОРОС
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.