Имунизационният център на УМБАЛСМ "Н.И. Пирогов" ще работи с удължено работно време от днес. 

Фургоните за имунизация вече ще бъдат отворени от 08:00 до 00:00 часа всеки ден, включително и през почивните дни. Пунктовете бяха разделени за тестване и за ваксиниране.

Към 8.00 часа тази сутрин вече имаше и опашка от чакащи граждани, както и медицински персонал. Някои от тях обаче изразиха недоволство, че получават своите сертификати по-късно, тъй като системата се е сринала.

От днес проба за антигенен тест се взема срещу 10 лева.