Интензивен трафик по АМ "Тракия в посока Бургас. Пътуващите по аутобана съобщават, че движението е натоварено.
"И двете ленти са запълнени и колите се движат в колони и бавно", посочват те.
Припомняме, че заради предстоящите Великденски празници трафикът е натоварен, а от "Пътна полиция" са предприели засилени мерки за контрол по пътищата.
Шофирайте внимателно и със съобразена скорост!
Зареждане ...


12:00 / 18.04.2025
1081






Анонимен
на 18.04.2025 г.
Всичките ганьовци,някои от тях некадърни и разсеяни шофьори,а други почерпени или взели някакви вещества тръгнали на път с кошниците и после катастрофи,е как няма да има.Като че ли няма автобуси.Ганьовска работа.
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.