Бившата кметица на столичния район "Младост" Десислава Иванчева и нейната заместничка Биляна Петрова бяха докарани в приемното отделение на женския затвор в Сливен. NOVA успя да заснеме Иванчева, която призова хората да се борят за справедливостта.
"Хора, помагайте, който с каквото може. Нека се зададат въпроси - "Може ли върху доклад на Антон Славчев да се образува наказателно дело, без сигнал", коментира бившата кметица на "Младост".
Зареждане ...


16:31 / 10.11.2022
782







Анонимен
на 10.11.2022 г.
Не мога да разбера защо в мойта кола не намерих някоя пачка с пари.Там и е мястото.
Кошмар
на 10.11.2022 г.
Защо не ни извика да помагаме когато харчеше рушветите !? Последния за който те хванаха на калъп беше 75 000 евро !!! Вместо да потъне от срам тая се е разпищяла ....
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.