Чрез национално електронно гласуване ще се избере символа, който да бъде изобразен на българските евромонети, съобщи NOVA NEWS.
В комуникационна стратегия, разработена от финансовото министерство, е записано, че ще бъде обявен конкурс за изображенията на монетите от едно и две евро, както и за евроцентовете.
Най-добрите пет предложения ще бъдат подложени на гласуване.
Зареждане ...


16:49 / 12.11.2022
604






Незнам
на 13.11.2022 г.
За анонимните отдолу - след като партии с почти 190 депутата от 240 общо са ЗА въвеждане на еврото, как така си правите ИЗВОД, че масово в българина бил против??? Еми нали, ако беше така щеше в ПАРЛАМЕНТА масово да има партии ПРОТИВ еврото???
Анонимен
на 12.11.2022 г.
Малка част искат еврото. Нека направят допитване и ще се разбере !
Анонимен
на 12.11.2022 г.
Надупения г*з на България...
Atanasovpld
на 12.11.2022 г.
Идеално ще ни приляга картина на стадо с овце..
Анонимен
на 12.11.2022 г.
Ей тва е българска простащина... Народа масово не иска еврото... Ама политиците ни предлагат да изберем логото на монетите хахаха... После били сме народна република хахахаха... Кога тва нещо преди 50 год ли сме били хахаха
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.