Сигнал за изгубен 64-годишен турист от Стара Загора е подаден в монтанското село Копиловци. В събота той е тръгнал за връх Копрен и на връщане неговите следи се губят.
Сигналът е подаден от хижата, в която туристът е бил отседнал. В събота вечерта е проведено издирване от полиция и пожарникари, което обаче е било прекратено заради силна гръмотевична буря, разказва NOVA. В неделя сутринта то е възобновено, но от човека няма и следа.
Зареждане ...


11:02 / 02.10.2022
454






Анонимен
на 02.10.2022 г.
Избягал е в Сърбия, границата там не се охранява.
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.