Шофьор на тежкотоварен автомобил е помел и убил велосипедист на около 500 преди Дебелт. Инцидентът е станал малко преди 17 часа днес.
Ето и подробности от полицията:
44-годишен водач на т.а. , с бургаска регистрация, поради неустановени да момента причини блъска попътно движещ се 58-годишен велосипедист от София. Мъжът, въпреки че спешно е извозен от медицински екип към УМБАЛ-Бургас, е починал от нараняванията си пред спешния център.
Работата по случая продължава!
Зареждане ...


17:42 / 11.11.2021
646






velevatadama
на 12.11.2021 г.
Светлини, каска, светло-отразителна жилетка? Имало ли е?
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.