Обръщение на министъра на вътрешните работи Иван Демерджиев:
Уважаеми колеги,
Днешният ден трябваше да бъде празник. Арогантният криминален акт, при който загина 32-годишен наш колега, го превърна в тежко потвърждение за рисковете и изпитанията, съпътстващи полицейската професия.
Днес е ден на покруса. Но и на решимост да бъдем абсолютно безкомпромисни към всеки, който създава опасност за живота и здравето на служителите ни!
Нека бъдем силни в скръбта и мотивирани да защитим достойнството на работата в полза на държавността!
Нека ни води непоколебима вяра! Неслучайно покровител на полицията е Св. Архангел Михаил - пазител на реда и законността, изразител на победата на доброто и справедливостта.
Поклон пред загиналите при изпълнение на дълга си! И пред всички Вас, които всеотдайно носите отговорността да браните Закона и обществото!
Зареждане ...


15:03 / 08.11.2022
409




Cimbala
на 08.11.2022 г.
Бях точен с парите.....
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.