Правителството на Росен Желязков премина успешно своя първи вот на недоверие. Той бе внесен от парламентарните групи "Възраждане", МЕЧ и "Величие" и е мотивиран от провала на правителството в сектор външна политика.
Опозицията вече даде заявка, че ще подготви нов вот на недоверие. От предварителните заявки стана ясно, че той ще е свързан с корупцията.
Очаквайте подробности.
Зареждане ...


14:29 / 03.04.2025
1077






aahasfer
на 03.04.2025 г.
Усещам някакво недоволство от аФтора на писанието!БОЛИ ЛИ,БОЛИ ЛИ?
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.