Министърът на здравеопазването д-р Стойчо Кацаров откри ремонтирания етаж на Послеродово отделение в СБАЛАГ "Майчин дом".
"Тук съм, за да изразя уважение към лекарите, които работят в болницата. Коронавирусът е огромен проблем, но животът не е само COVID-19. Тук има добри специалисти и са създадени перфектни условия", заяви той.
Цялостен ремонт нa тази част от болницата се прави за пръв път от 1976 година насам. По най-съвременните медицински стандарти са обновени 63 помещения.
Отделението разполага с 21 стаи с общо 40 легла, 7 от стаите са свръхлуксозни.
Зареждане ...


15:37 / 01.12.2021
709







Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.