Заради задръстването от автомобили на магистрала "Тракия", причинено от катастрофа около 100 км посока София, няколко шофьори решиха да нарушат тотално правилата за движение, видя Plovdiv24.
Във видеоклипче, качено от хора, които преминават по пътната артерия, се вижда, че някои решават не просто да преминат през аварийната лента, но и да се движат в насрещното за ужас на останалите участници от движението.
Нарушенията са наистина фрапиращи. Повече вижте във видеото.
Зареждане ...


17:09 / 08.11.2022
399







ipb
на 09.11.2022 г.
Всеки прави каквото си иска в тая държава. Няма никакъв контрол.
hopkins
на 08.11.2022 г.
поне 50% от населението в България само хаби кислород, вече нищо не ме учудва! къде са катаджиите и снимащите звъннаха ли на 112?
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.