Катастрофа на 167 км на АМ "Тракия" в посока София, съобщават пътуващи по аутобана. Към този момент няма данни за пострадали.
По информация на АПИ движението се осъществява в активната лента.
Шофьорите да се движат с повишено внимание и съобразена скорост. Трафикът се регулира от "Пътна полиция".
Зареждане ...


10:31 / 03.02.2025
1123






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.