На бул. "Тодор Александров" в София е станала катастрофа. Двата автомобила са се ударили точно преди светофара. В района се е образувало голямо задръстване. На мястото има и полицейски екипи, изясняват се причините за инцидента.

Буден гражданин публикува снимката в групата "Катастрофи в София", а 

публикацията предизвика шеговити коментари във Фейсбук:

"Да им се не знае… задръстването е от тунела "

"Това е първото BMW ударено отзад!!!"

"Катастрофа без BMW е като сватба без булка!"

"Съсипаха я тая държава! Вече и BMW-тата ги удрят отзад!"

През изминалото денонощие на територията на страната са станали 9 тежки пътнотранспортни произшествия, съобщават от МВР. При тях един човек е загинал, а 10 са пострадалите.

В София за денонощието са регистрирани 28 леки катастрофи, при които няма загинали и ранени.

От началото на годината 518 са жертвите на войната по пътищата у нас, а 6934 са ранените.