На бул. "Тодор Александров" в София е станала катастрофа. Двата автомобила са се ударили точно преди светофара. В района се е образувало голямо задръстване. На мястото има и полицейски екипи, изясняват се причините за инцидента.
Буден гражданин публикува снимката в групата "Катастрофи в София", а
публикацията предизвика шеговити коментари във Фейсбук:
"Да им се не знае… задръстването е от тунела "
"Това е първото BMW ударено отзад!!!"
"Катастрофа без BMW е като сватба без булка!"
"Съсипаха я тая държава! Вече и BMW-тата ги удрят отзад!"
През изминалото денонощие на територията на страната са станали 9 тежки пътнотранспортни произшествия, съобщават от МВР. При тях един човек е загинал, а 10 са пострадалите.
В София за денонощието са регистрирани 28 леки катастрофи, при които няма загинали и ранени.
От началото на годината 518 са жертвите на войната по пътищата у нас, а 6934 са ранените.
Зареждане ...


10:14 / 02.12.2021
462






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.