Село Казичене в столичния Район "Панчарево" вече има параклис.
Той беше поръчан в Солун като подарък от строителна фирма за жителите на селото, съобщават от Фондация "За София".
Параклисът пристигна вчера и беше поставен на площада.
Идеята е след като бъде построен, да е отворен денонощно за вярващите. Ще има поставено видеонаблюдение, за безопасност.
Жителите на Казичене се обединиха в намирането на средства за транспорта, а кмета Григор Григоров лично ескортира извънгабаритния товар през целия му път.
Зареждане ...


13:40 / 05.12.2021
881






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.