Днес дойде и моят ред да бъда изключен от БСП. Това съобщи в пост във фейсбук Кирил Добрев.
"Изключването от партията е последното убежище на страха. Затова и винаги съм бил против тази мярка по повод на други хора. Е, днес дойде и моят ред да бъда изключен - анонимно, на подпис, с измислени мотиви, без да бъда изслушан. Няма изненада, това ръководство толкова си може. . . ", написа Добрев.
"Четвърто поколение съм социалист по сърце, не по партийни решения и никой не може да ми извади членството от сърцето. Оставам лоялен на моята единствена партия - БСП. Останалото няма значение", е посочил Добрев.
Зареждане ...


13:35 / 29.12.2021
382







Cujo
на 29.12.2021 г.
Лоялен на престъпна партия...
Анонимен
на 29.12.2021 г.
АМАН ОТ КЬОР ФИШЕЦИ КОМУНИСТИЧЕСКА ВЪРХУШКА.ГУЦАНОВ КОГА ЩЕ ГО ИЗКЛЮЧИТЕ?
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.