Разбрахме, че за българските избиратели най-важното е как ще мине тази зима. И това са политиките, по които ние ще бъдем конструктивна опозиция. Това каза по време на брифинг съпредседателят на "Продължаваме промяната" Кирил Петков.
"Миналата година ни очакваше също толкова тежка зима с ковид пандемия, увеличение на цените и ние като новосформирана партия проведохме тежки, трудни и публични консултации с БСП, ДБ и ИТН и да сформираме правителство, в което участваха партии, които от 20 години не са си говорили. Това е тежката роля на първата политическа сила. Силно се надяваме, че ГЕРБ ще успеят да се справят с тази задача, след като ние миналата година успяхме, макар и неопитно", каза от своя страна Асен Василев, предаде репортер на Sofia24.bg.
Ние не се поддаваме на натиск, категоричен бе Кирил Петков.
Повече можете да видите във видеото!
Зареждане ...


11:32 / 07.10.2022
641




Sony007
на 07.10.2022 г.
Киро ни покза нагледно, какво е корупция и погазване на конституцията на най-високо политическо ниво. Да припомним само , че Кирил Петков даде 35 млн лв от нашите пари на два пъти фалирала, офшорно регистрирана компания за електро коли, собственист на двама албанци.Досега има една гола поляна от тях като резултат и един голям среден пръст за нас ....
aahasfer
на 07.10.2022 г.
киро лъжеца и кокорчо педала са любимците на жълтата пръдня *нако* и някой и друг тъпанар!
Tiranozavyr
на 07.10.2022 г.
Крадаха от народа по 1 лев на литър, който така и не обосноваха къде отива, сега тръгнал да се притеснява как ще карали хората.
SuckWorld
на 07.10.2022 г.
Най важното е просто Киро да изчезне безследно Да си взима и ония изцикления и двамата помияри под ръчичка за харвард
Right Wing 1926
на 07.10.2022 г.
Не беше ли най-важно по една заплата да дарим за Украйна бе помяр наведен
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.