Нека да бъдем по-добри, по-съпричастни, да имаме повече любов един към друг и да си прощаваме. Така Кирил Петков поздрави за Възкресение Христово. Направи го в своя профил във Фейсбук.
"От мен и моето семейство - светли празници и благодат за всички!
Благодаря на отец Стоил за прекрасната Великденска литургия в град Ракитово".
Зареждане ...


11:53 / 20.04.2025
1207




Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.