Съвсем спокойно да кажа, че съм невинен. Стоя зад собствените си действия, те са били в рамките на закона. Това заяви депутатът от ПП Кирил Петков, предаде репортер на "Фокус".
"Няма да коментирам детайли по делото, защото това е част от защитната теза", каза още той.
Припомняме, че срещу Петков има дело във връзка с арестите на лидера на ГЕРБ Бойко Борисов, бившия финансов министър Владислав Горанов и пиарката на партията Севдалина Арнаудова.
Зареждане ...


14:09 / 29.04.2025
1173






Amur
на 01.05.2025 г.
Просто Киро,толкова си прост,че нямам думи.Имаш много,много грехове.И бог не може да прости.Смешник нахален.
Аре бежи
на 29.04.2025 г.
ЕЕЕ, моля ти се, вЕрваме ти...
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.