Кирил Петков и Асен Василев поздравиха президента Румен Радев за победата на вчерашния балотаж с изявление във Фейсбук страницата на ПП "Продължаваме промяната".
"Искаме да поздравим първо президента Румен Радев, както и всички гласоподаватели, както всички българи. Да кажем, че днес вярваме, че промяната наистина ще продължи заедно. Ние сме готови да работим с този президент, знаем как работи и знаем, че слага България над всичко. Така че запретваме ръкави и ни очаква много работа, но заедно ще успеем", коментира Петков.
Асен Василев поздрави и всички поддръжници на "Продължаваме промяната", че са излезли и са гласували.
Повече можете да видите във видеото!
Зареждане ...


10:01 / 22.11.2021
964







aahasfer
на 22.11.2021 г.
*тихомирчо*,тролчо,ти разчиташ на *плата*,защото селянин като тебе го мързи да копа!
Чопър
на 22.11.2021 г.
Хасковския каун Кокорчо все повече се убеждавам ,че нещо е нефелен.Има някакво психическо заболяване.
aahasfer
на 22.11.2021 г.
майната ви,мошеници!и тези,които гласуваха за вас,са същите ЛАЙНА МИРИЗЛИВИ като вас!
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.