Поздрав на председателя на Народното събрание Наталия Киселова по повод Великден:
"Честито Възкресение Христово,
Днес, обединени от силата на вярата ни в изкупителната саможертва на Иисус Христос, отново празнуваме заедно и сме вдъхновени от Неговото Възкресение. Нека то ни помогне да творим добри дела!
Нека на Великден всеки да почувства топлината и сплотеността в дома си! Нека обичта към ближния ни дава сили да работим за по-доброто бъдеще на всички наши сънародници. Нека всеки от нас да се стреми да помага на нуждаещите се и да прощава на тези, които са съгрешили, както ни учи християнската религия.
Христос воскресе! Нека да има здраве, щастие и благоденствие във всеки дом!"
Зареждане ...


10:15 / 20.04.2025
1149






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.