Председателят на Народното събрание Наталия Киселова ще участва в конференция на тема "Актуално състояние на държавната политика в областта на намаляване на разпространението и употребата на наркотични и психоактивни вещества в България“.
Форумът е организиран от народни представители от парламентарната група на "Продължаваме промяната – Демократична България“ и е под патронажа на председателя на парламента.
Конференцията ще бъде открита на 17 февруари 2025 г. в 13.00 часа в конферентната зала на Народното събрание, пл. "Княз Александър Първи“ № 1.
Зареждане ...


09:31 / 17.02.2025
306



Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.