Клиент показа как кашкавал се маже масло и въобще не може да се реже на ренде например. Видеото му е качено във фейсбук, видя Plovdiv24.bg.
"Кашкавал "Борино". НЕ Е МАСЛО!!! Опитах се безуспешно да го настържа. Купуваме тази марка от години, но не се е случвало така да се размазва като топено сирене. Купен днес, съхраняван в хладилника.", жалва се човекът.
Според потребители, които коментират публикацията:
Нищо му няма, просто са объркали партидата и този е много пресен. Изобщо не е зрял.
От публикацията не става ясно от кой магазин, нито от кой град е купен кашкавалът, но все пак гледайте внимателно етикета.
Зареждане ...


13:29 / 04.06.2023
446





Амбър от Коту
на 05.06.2023 г.
Извинявайте.....КАЛИАТА!!!
Амбър от Коту
на 05.06.2023 г.
То няма друг, всичко е Калиста+още нещо!!! Само при частни, дребни производители или у дома!!!
Илиян Н С
на 04.06.2023 г.
Как може да се упреква Бизнеса в предлаганото разнообразие? Следващия път може да бъде и в Бутилка! Направо да си го пиеш! А може и да ти го предложат под формата на спрей! Направо да си го вдишваш! Освен това изненадата е хубаво нещо! - Развива творческите умения на индивида!
Христо Бояджиев
на 04.06.2023 г.
Направен от калиата-заместител.
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.