Полицията в Пазарджик е иззела шофьорската книжка на кмета на града Тодор Попов. Той е отказал да бъде тестван за алкохол при акция, провела се снощи.
Според закона при това положение се прилага административна санкция, документът за правоуправление е бил иззет веднага на място, като Тодор Попов е лишен от правото да шофира 2 години.
Зареждане ...


19:55 / 30.10.2021
621







Nako_1912
на 30.10.2021 г.
Тоя селянин от Пещера си мисли, че все Боку ще го оправя. Така е притиснат от прокуратурата за кражби, че пандиза не му мърда.
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.