На 12 и 13 февруари (сряда и четвъртък), от 9 ч. до 16 ч. ще се ограничи движението за всички автомобили в посока София на АМ "Тракия", в района на Ихтиман (при 46-ти км). Трафикът ще преминава двупосочно в платното за Бургас.
Спирането на движението ще е за подмяна на портални рамки и табели на автомагистралата.
Агенция "Пътна инфраструктура“ апелира шофьорите да пътуват внимателно, да следват стриктно поставената пътна сигнализация, да спазват дистанция и да не предприемат рискови изпреварвания, застрашаващи безопасността на останалите пътуващи.
Зареждане ...


11:27 / 11.02.2025
488



Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.