Около три часа снощи във Второ РУ в Перник бил подаден сигнал за горящ лек автомобил "Сеат“, паркиран на ул. "Ю. Гагарин“ пред жилищен блок.
Возилото е собственост на 79-годишна жена, а се управлява от 33-годишен мъж. Служители на полицията и пожарната реагирали незабавно, но колата е изгоряла напълно.
В близост до сеата е засегнат частично лек автомобил "Фолксваген“. Причините за пожара са в процес на установяване.
Извършен е оглед на местопроизшествието и е образувано досъдебно производство, работата по което продължава под надзора на прокуратурата.
Зареждане ...


10:52 / 11.03.2025
1008






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.