За катастрофа на 31-вия км от АМ "Тракия", посока София, потвърдиха от МВР за "Фокус".
Заформя се тапа от изчакващи автомобили, сигнализират пътуващи.
По думите на шофьорите инцидентът е станал след тунела в посока София на около 30км. На мястото има линейка и патрулки.
По думите на шофьорите един от автомобилите е обърнат по таван, а друг се е ударил в мантинелата.
Зареждане ...


20:19 / 25.05.2025
953






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.