Кола се запали на 67-ия километър на АМ "Струма" при отсечката между Дупница и Благоевград, предава БНТ.
Сигналът е подаден малко след 09:30 часа, сред вероятните причини за инцидента е прегряване на двигателя.
Няма пострадали. В автомобила са били двама души - шофьорът и един пътник, които са невредими.
Движението по магистралата в посока Благоевград се осъществява в едната лента и се регулира от "Пътна полиция".
Зареждане ...


12:11 / 27.11.2022
376






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.