И компаниите, занимаващи се с петролни продукти ще бъдат облагани за свърхпечалбите си. Вноската им ще бъде в размер на 33%, решиха оконтачателно депутатите. Най-голямата компания, която вече декларира намерение да започне да плаща данъците си у нас, е "Лукойл", съобщи NOVA.
По-рано на Бюджетна комисия не се прие искането на ДПС за пълна забрана на износа на нефтени продукти, които са преработени от руски суров нефт.
Зареждане ...


17:57 / 06.12.2022
441




Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.