Нека партиите, които свалиха предишното правителство, да поемат отговорност сега. Това каза в предаването "120 минути“ лидерът на БСП Корнелия Нинова.
Корнелия Нинова призова ГЕРБ, ДПС и "Възраждане“ да направят правителство.
"Първа сила са, свалиха работещо правителство – да поемат отговорността и да направят те сега“, каза лидерът на БСП и добави, че по време на гласуването на вота на недоверие трите партии са имали общи аргументи и сега би трябвало да намерят изход от ситуацията.
Зареждане ...


07:22 / 10.10.2022
397




Виктор1
на 09.10.2022 г.
Добре че го свалиха, защото съвсем щяха да сринат Държавата.
Facepalm
на 09.10.2022 г.
Отговор на 2 годишно...
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.