Великден е! Най-светлия и хубав християнски празник. Това каза председателят на "Непокорна България" Корнелия Нинова във видео, публикувано в личния й профил във Facebook.
"Нека го посрещнем с вяра в душите, с любов в сърцата и състрадателност. Нека божията благодат влезе във всеки български дом. Христос воскресе!", добави тя.
Зареждане ...


09:20 / 20.04.2025
1040






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.