Километричния задръствания по пътя за Гърция. Това съобщават множество пътуващи по АМ "Струма" на Разпети петък по повод Великден.
Движението към южната ни съседка по магистралата е затруднено.
Трафикът през Кресненското дефиле е изключително натоварен, а пътуващи сигнализират за километрични опашки край Симитли в посока Кулата.
Движението преди тунел "Железница" временно бе блокирано, а колите се пропускаха поетапно. Към този момент то е възстановено, но притокът остава голям.
Няма данни за катастрофи по аутобана. Шофирайте внимателно!
Зареждане ...


16:41 / 18.04.2025
1082






Уди алън
на 18.04.2025 г.
Да си стоят там. На никого не пречат
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.