"Това правителство е добре дошло за "Възраждане", защото то ще ни даде хиляди възможности да растем и да станем първа политическа сила, но е лошо за България", каза лидерът на "Възраждане" Костадин Костадинов за кабинета "Желязков", предаде репортер на "Фокус".
По думите му правителството ще е с много кратък хоризонт.
"Изключително нескопосано е съставен. Този кабинет е събрал несъбираемото", допълни Костадинов.
Зареждане ...


13:42 / 16.01.2025
1081



Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.