Днес ПП-ДБ предадоха своите повече от половин милион избиратели, които всъщност се оказа, че са гласували за това техните избраници не да изчегъртат ГЕРБ, а да им направят една хубава шпакловка. Това каза лидерът на ПГ на "Възраждане" Костадин Костадинов в аудиокаста "Това е България" на "Фокус".
"Може би имаше някаква много скрита символика в това, че парламентът беше свикан точно в сряда - деня, в който Юда взема решение да предаде Спасителя. Предателства спрямо България, на първо място, и на второ място, предателство спрямо избирателите. Днес станахме свидетели на едно такова крупно предателство, извършено от патерицата на ГЕРБ в това Народно събрание коалицията на "Продължаваме промяната" и "Демократична България", заяви той.
Костадинов смята, че от ПП-ДБ са променили своята позиция относно ГЕРБ-СДС.
"Очевидно, че изчегъртването приключи и сега започна замазването, а накрая вероятно ще ме пребоядисване. И всичко това ще го свършат хора, които влязоха в политическия живот на страната с обещанието и заявката да изчегъртат ГЕРБ, а сега в момента правят коалиция с тях", каза той.
Костадинов каза още, че очаква от ПГ на ИТН също да гласуват заедно с ГЕРБ-СДС.
"Има такъв народ" миналата седмица гласуваха за ГЕРБ, и сега ще гласуват за ГЕРБ, и тепърва ще продължават да гласуват само за ГЕРБ. Очевидно това е тяхната роля", заяви той.
Лидерът на "Възраждане" заяви, че се надява 49-ото да има същата продължителност, която имаше 48-ия парламент.
"Аз се надявам 49-ото НС да последва максимално бързо съдбата на 48-ото и колкото се може по-скоро да бъде разтурено, защото и в този парламент предателите и предателствата надделяват над българските национални интереси", категоричен бе той.
Зареждане ...


18:36 / 19.04.2023
291



bigi
на 19.04.2023 г.
Цветанка Ризова: "Обижда ли Ви това, че Ви наричат прокремълска партия?" Копейкин: "Не, напротив."
Първи и Вечни
на 19.04.2023 г.
Интересно как рубладжиите - и политици, и тролове - във всяко второ изречение използват думите предатели и предателства. Дали е просто спусната опорка от типа на "кравари", "джендъри" и други изтъркани клишета от репертоара, или е просто някаква форма на гузна съвест?
Cujo
на 19.04.2023 г.
Може би, да не дава Господ, този идиот ще се докопа до властта, и тогава тежко и горко на България! От всичко онова което обещава ще бъдат възстановени политическите гонения, и нищо друго! За нацията ще се получи стремглаво свободно падане, безработица, недоимък, и още по-голяма престъпност. Не ми се мисли ако този некадърник успее да прекъсне членството в НАТО и ЕС, тогава просто ще настане хаос, и страната евентуално ще заприлича на Беларус. Няма да може да се пътува безвизово в Европа, и не само, страната няма да има защитата от НАТО, чуждите капитали ще бъдат изтеглени, ще бъдем отритнати и игнорирани политически и финансово от развития свят. Будните и образовани хора ще емигрират от държавата, така както стана през 1990 когато преизбрахте БКП! И на фона на всичко останало тогава ще кажем, честито на всички печеливши…
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.