Евродепутатът от БСП Кристиан Вигенин коментира мащабните протести в сръбската столица Белград.
В своя Фейсбук профил той написа:
"Белград. Не е Сорос, не е Саурон, говори народът. Прилича на България 2020, дали ще завърши също толкова тъжно?".
Днес в сръбската столица се провежда най-големият протест срещу управлението на сръбския президент Александър Вучич.
Зареждане ...


21:45 / 15.03.2025
840




Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.