"България в траур. До кога ще бъдем в робство…“, написа във "Фейсбук“ кандидатът за президент Луна Йорданова. Според последните социологически данни тя събира малко над 1% в надпреварата за "Дондуков“ 2, предаде "БТВ".
По думите ѝ гласоподавателите са били отново измамени.
"Комунистическият терор продължава. Благодаря Ви братя и сестри за смелостта да излезете и гласувате за единственият чист и почтен президент Луна! Бог срещу Антихриста! Честните граждани срещу комунистическият тумор!“, написа още тя.
Зареждане ...


09:00 / 15.11.2021
545







Голфаровото Гоче
на 15.11.2021 г.
Луна дерзай до следуищих въйборъй
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.